رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا

معرفی:رافتینگ ورزش مهیجی ست که در دنیا طرفداران مخصوص به خود و زیادی دارد. رافتینگ در بسیاری از شهرهای جهان از جمله آنتالیا ترکیه برگزار می شود. در واقع رافتینگ به معنی قایقرانی در رودخانه وحشی و خروشان است و با هیجان بسیار زیاد بهمراه بالا رفتن آدرنالین تان همراه خواهد بود.تور رافتینگ آنتالیا علاوه بر بالا بردن سطح آدرنالین ، این امکان را به شرکت کنندگان می دهد تا در طول مسیر از طبیعت سرسبز ، آبشار زیبا و مناظر کوهستانی لذت ببرند . این تور در پارک ملی کوپرولو کانیون برگزار میشود.مسافران تور آنتالیا قبل از شروع تور رافتینگ ، در آغاز آموزش هایی لازم بوسیله مربیان مجرب و حرفه ایی که آنجا مستقر هستند به شما داده می شود و بعد از آن توسط خودرو های ون به ارتفاعات کوهستان خواهید رفت و در ساحل رودخانه ، سوار بر  قایق های مخصوص رافتینگ می شوید.رافتینگ در آنتالیا برای شما یک روز به یاد ماندنی را رقم میزند می توانید با پرداخت هزینه ، فیلم و عکسهای یادگاری از قایق سواری خود داشته باشید.پس از طی قسمتی از مسیر رودخانه می توانید در کمپ های در نظر گرفته شده در ساحل رودخانه ، ناهار و نوشیدنی میل نمایید و در ساحل استراحت کنید . زمان در نظر گرفته شده برای این توقف تقریبا 2 ساعت است . در این زمان می توانید شنا کنید ، عکس یادگاری بگیرید و یا کمی در مسیر دره زیبا و کنار رودخانه پیاده روی کنید.مسافران عزیز در سفر به این شهر زیبا میتوانند با تور رافتینگ سفر خود را به یک سفر ایده آل و فراموش نشدنی تبدیل کنید.

رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا

ملزومات لازم برای تور:حوله ، کفش مناسب ، کرم ضد آفتاب ، پول اضافه برای خرید آب ، فیلم و عکس و لباس مناسب میباشد.

رافتینگ رودخانه وحشی آنتالیا

جزئیات تور رافتینگ:

ساعت 10:45 صبح : دستورالعمل های ایمنی برایتان شرح داده می شود و تجهیزات ایمنی از قبیل کلاه و جلیقه نجات در اختیارتان قرار داده می شود.

ساعت 11:00 صبح : با اتوبوس به نقطه ابتدایی برای شروع ماجراجویی حرکت می کنید .

ساعت 14:00 عصر : توقف برای صرف ناهار که شامل مرغ کبابی ، سالاد تازه و برنج می باشد . اگر بخواهید غذای دریایی مثل ماهی قزل آلا تازه میل کنید باید € 3 هزینه اضافی پرداخت نمایید.

ساعت 15:00 : حرکت برای بازگشت به هتل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید