رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

معرفی:رستوران سراسر یکی از رستوران های معروف آنتالیا میباشد که در یک خانه قدیمی 300 ساله که برای دوره عثمانی بود واقع شده است و این واقعه برای توریستان بسیار جالب میباشد..این رستوران گواهینامه برتری را در سال 2013 از سایت تریپ ادوایزر گرفته است.رستوران سراسر دارای 2 فضای بیرونی و داخلی میباشد.فضای داخلی با نور و رنگ گرم و صندلی های بلند مخمل تزئین شده است و در قسمت بیرونی رستوران رایحه و عطر دریای مدیترانه میباشد که مسافران عزیز میتوانند استشمام کنند.این رستوران از گرشگران تور آنتالیا با صدای دانشین پیانو و باغ های مدیترانه ای پذیرایی می کند.آشپز های رستوران همگی مجرب و حرفه ای هستند و غذا ها را با بهترین و تازه ترین مواد غذایی آماده و سرو میکنند.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

منو رستوران:رستوران سراسر دارای منویی از انواع غذا های بین المللی و ترکیه ای( پاستای خانگی ، استیک های فیله با سس پنیر چرب، ماهی دلمه) میباشد.غذاهای دریایی این رستوران نیز بسیار معروف و خوشمزه است که دلیل آن تازگی مواد اولیه میباشد. مسافران عزیز طبق ذائقه خود میتوانید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و نوش جان کنید.

ساعت کاری:رستوران سراسر هر روزه از ساعت 12 ظهر تا 23 شب باز میباشد.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

موقعیت مکانی:ترکیه-آنتالیا-کالیجی-خیابان 18 کارنلیک

پیشنهاد ما:رستوران سراسر با داشتن فضای گرم و صمیمی و همچنین پخش صدای پیانو یکی از بهترین رستوران ها محسوب میشود که مسافران در سفر به آنتالیا میتوانند غذا های لذیذ نوش جان و سفر به یادماندنی خود را در خاطراتشان ثبت کنند.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید