رستوران شیپ این آنتالیا

معرفی:رستوران شیپ این آنتالیا یکی از رستوران خوب آنتالیا میباشد که از سال 1992 فعالیت خود را آغاز کرده است. در سال 2002 مصطفی دمیروک که سابقا خدمتکار رستوران بود تبدیل به صاحب آن شد و تا کنون این سمت را برعهده دارد. در سال 2008 این رستوران با رستوران اورال اوکال ترکیب و به مارینا آنتالیا نقل مکان کرد. رستوران شیپ این دارای فضای شیک و لوکسی در کنار ساحل میباشد و در بین مسافران تور آنتالیا طرفدار زیادی دارد.آشپز های رستوران همگی حرفه ای میباشند و با بهترین مواد غذایی تمامی غذا ها را آماده و سرو میکند.

 رستوران شیپ این آنتالیا

منو رستوران:منو رستوران شیپ این شامل صبحانه،‌ غذای اصلی،‌ پیتزا، برگر، سوپ، پیش غذا، پاستا، سالاد، غذای دریایی و دسر است.مسافران عزیز تور آنتالیا از روی منو میتوانند سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاري:این رستوران هر روزه از ساعت 11 صبح تا بامداد است و در روزهای تعطیل با یک ساعت اضافه تر از ساعت 10 صبح آغاز به کار می کند.

 رستوران شیپ این آنتالیا

موقعیت مکانی:آنتالیا ، محله مورات پاشا، بلوار دوملوپینار

رستوران شیپ این آنتالیا

پیشنهاد ما:با وجود سه دریاچه ای که رستوران را احاطه کرده اند، غذا خوردن در محیطی طبیعی با میز و صندلی ها و دکوری زیبا را مسافرین عزیز میتوانند تجربه کنند و سفر خود را به یک سفر فراموش نشدنی تبدل کنند.

رستوران شیپ این آنتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید