رستوران لارا بالیکوی آنتالیا

معرفی:رستوران لارا بالکیوی از رستوران های خوب میباشد.رستوران لارا بالیکوی در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته است.مسافران و گردشگران تور آنتالیا میباشند.این رستوران در سال 2002 افتتاح شده است.تمامی غذا های این رستوران دریایی میباشند و آشپز ها و سرآشپز ها با مواد غذایی بسیار خوب آماده میکنند.رستوران لارا بالیکوی از یک طرف به دریای مدیترانه و از یک طرف به فضای سبز مشرف است و همین امر موجب جذب گردشگران به این رستوران زیبا میشود.اخیرا شعبه دیگری از این رستوران نیز افتتاح شده است که به اندازه شعبه اول طرفدار پیدا کرده است. یک خلاقیت جدید در این رستوران انجام گرفته است که منوی غذاهای روزانه را به همراه عکس واقعی آن ها در یک نمایشگر بزرگ برای شما به نمایش در می آورند.مسافران عزیز تور آنتالیا میتوانند براحتی در این رستوران بهترین غذا ها را نوش جان کنند.

رستوران لارا بالیکوی آنتالیا

منو رستوران:رستوران لارا بالیکوی دارای منویی از انواع غذا های دریایی میباشد.آشپز های حرفه ای این رستوران ماهی را در انواع مختلف پخت میکنند که تمام مدل ها نیز مورد توجه مسافران تور آنتالیا قرار گرفته است.

ساعت کاری:رستوران لارا همه روزه از ساعت 9 صبح تا 1 بامداد باز میباشد.مسافران عزیز در هر زمانی که میخواهند میتوانند برای صرف غذا به این رستوران بروند.

رستوران لارا بالیکوی آنتالیا

موقعیت مکانی:رستوران بالیکوی در محله کنیالتی در کنار ساحل واقع شده است.

پیشنهاد ما:رستوران لارا بالیکوی یک تفاوت با رستوران های دیگر دارد آن هم در رستوران لارا بالیکوی غذاهای حلال هم می توانید سفارش دهید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید