رستوران پاناروما آنتالیا

معرفی:رستوران پاناروما از رستوران های خوب و شلوغ در آنتالیا میباشد و در منطقه لارا واقع شده است.فضای زیبا و دل نشین این رستوران هر روزه باعث جذب تعداد زیادی از گردشگران تور آنتالیا میشود.این رستوران از موقعیت جغرافیای خوبی برخوردار میباشد و دسترسی را برای مسافران و گردشگران تور آنتالیا راحت و آسان کرده است.رفتار کارکنان و پرسنل های این رستوران بسیار صمیمانه و دوستانه میباشد.آشپز های رستوران نیز حرفه ای و دوره دیده میباشند.با انتخاب این رستوران در سفر خود میتوانید اقامت خود را به یادمادنی تر کنید و از لحظات خود استفاده کنید.منظره ای پانارومایی از دریا و فضای سبز اطراف به شما مسافران تور آٖنتالیا ارائه می دهد و به همین دلیل پاناروما نام گرفته است.

رستوران پاناروما آنتالیا

منو رستوران:نو این رستوران شامل غذاهای ترکی و مدیترانه ای می باشد. در این منو بخش های قهوه و صبحانه، استارتر و اسنک، غذاهای مخصوص گیاهخواران، پاستا و ماکارونی،‌ سالاد، پیتزا، غذاهای تهیه شده از مرغ، غذاهای گریل،‌غذاهای ترکی، استیک و غذاهای دریایی وجود دارد. این منو به سه زبان ترکی، انگلیسی و روسی ترجمه شده است.

رستوران پاناروما آنتالیا

ساعت کاری:رستوران پانوروما هر روزه از 6:30 تا 10:30 صبح برای صبحانه ، 12:30 ظهر تا 5 بعدازظهر برای ناهار و 7 شب تا 9:30 شب برای شام باز میباشد.

رستوران پاناروما آنتالیا

موقعیت مکانی:آنتالیا ، منطقه لارا، خیابان کاله یولو

رستوران پاناروما آنتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید