رستوران 7 محمت آنتالیا

معرفی:رستوران 7 محمت از رستوران های معروف آنتالیا میباشد که بر روی تپه ای زیبا و سر سبز به نام کنی آلتی قرار گرفته و در میان مردم و گردشگران بسیار طرفدار دارد.رستوران محمت یکی از رستوران های آنتالیا با محیطی ارام به همراه موسیقی زنده میباشد که مسافران تور آنتالیا میتوانند انتخاب کنند.خدمات منحصر به فرد ، پرسنل مودب و کار بلد ، اینترنت رایگان ، امکانات لازم جهت گردهمایی های خانوادگی و مهمانی و ضیافت ، صندلی چرخدار و پارکینگ از ویژگی های این رستوران لوکس میباشد.آشپز های رستوران کاملا حرفه ای هستند و تمامی غذا ها را با مواد غذایی با کیفیت و تازه آماده و سرو میکنند.

 رستوران 7 محمت آنتالیا

منو رستوران:رستوران 7 محمت دارای منویی از انواع غذاهای دریایی ، مدیترانه ای ، حلال و ترکی در وعده ای صبحانه ، نهار ، عصرانه ، شام میباشد.سوپ سیرابی در اینجا یکی از لذیذ ترین و عجیب و غریب ترین غذاها می باشد.مسافران تور آنتالیا با توجه به منو رستوران میتوانند غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران محمت روزه از ساعت 11 ظهر تا 12 بامداد باز میاشد.

 رستوران 7 محمت آنتالیا

موقعیت مکانی:محله ملتم، پارک فرهنگ آتاتورک، 07030 آنتالیا

پیشنهاد ما:رستوران لوکس هفت مهمت تنها چند کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و منظره ای زیبا و شگفت انگیز را از ساحل به شما میدهد . شما میتوانید انتخاب کنید که در فضای باز غذایتان را میل میکنید با فضای بسته . ناگفته نماند صندلی مخصوص برای کودکانتان نیز در این رستوران موجود است و شما میتوانید با خیالی آسوده همراه با موسیقی دلنشین غذایتان را میل کنید.در سفر به آنتالیا برای صرف غذا این رستوران زیبا را انتخاب کنید از خوردن غذا های لذیذ لذت ببرید.

رستوران 7 محمت آنتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید